Úvod > Zápis

Základní Informace k  zápisu do naší školky pro školní rok 2024/2025:

Letos poprvé proběhne zápis do mateřských škol elektronicky

V letošním roce bude poprvé probíhat zápis do mateřských škol zřizovaných městskou částí Praha 4 elektronickou formou. Rozhodla o tom rada městské části.

Webová aplikace, prostřednictvím které budou moci zákonní zástupci podat přihlášku svého dítěte do mateřské školy, bude přístupná na webových stránkách mateřských škol a MČ Praha 4. V případě komplikací s podáním elektronické přihlášky bude možné se po předchozí domluvě obrátit přímo na ředitelku mateřské školy, případně na pověřené pracovníky MČ Praha 4.

„Věříme, že podání přihlášky elektronickou formou rodiče ocení. Mnohým z nich tak ušetříme čas a cestu do místa zápisu. Úřadu a mateřským školám to zároveň pomůže zefektivnit celý proces zpracování přihlášek,“ vysvětlila záměr městské části 1. místostarostka Irena Michalcová (ANO 2011), která má školství ve své kompetenci.
  • Termín zápisů je  15. a 16. května 2024.
  • Výsledek zápisů se rodiče dozvědí do 31. května 2024.
 ;
 Další informace zde:

Zpřístupnění přihlášek a evidenčních listů na našem webu zde od 15.4.2024:

Den otevřených dveří :  23. 4.2024 od 17:00 - 19:00 hodin.

Krátká informativní schůzka s ředitelkou proběhne v tento den

od 17:00 hodin ve třídě Jahůdka. Těšíme se na setkání.

zveřejněno 26.2.2024

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Schůzka s rodiči nově přijatých dětí se bude konat v budově MŠ Fillova 6.6.2024 v 17:00 hodin.