Úvod > Aktuální informace

Dobrý den, vítáme Vás na webových stránkách MŠ Fillova.

V Praze 22.4.2024

Vážení rodiče,

začátkem letošního školního roku jsem Vás na plenární schůzce Spolku rodičů informovala o svém záměru dokončit ve funkci ředitelky tento školní rok a odejít do důchodu.

Na společném jednání s paní místostarostkou Irenou Michalcovou a vedoucí školského odboru Mgr. Bc Janou Ságlovou jsme se shodly na variantě sloučení naší školky s nedalekou MŠ Matěchova. Tuto variantu jsme zvolily jako šetrnou, rozumnou, v praxi vyzkoušenou a ověřenou. Variantu sloučení projednala na svém jednání Školská komise Rady MČ Praha 4 a následně Rada MČ Praha 4 doporučila Zastupitelstvu MČ Praha 4 sloučení schválit.

Naši MŠ by tak od 1. 8. 2024 měla vést paní ředitelka Mgr. Erika Štanclová, která má dlouholetou praxi a zkušenost s vedením MŠ Matěchova.

Mohu Vás ubezpečit, že vzdělávání a péče o Vaše děti v naší školce zůstane i nadále na vysoké úrovni. Pracovní smlouvy zaměstnanců nebudou touto změnou dotčeny. Organizační změny, které vyplynou ze sloučení obou školek, Vám nová paní ředitelka včas vysvětlí.

Ráda bych Vás tímto sdělením uklidnila a zmírnila Vaše případné obavy. Pokud byste měli doplňující otázky, bez obav mi zavolejte, napište, nebo se zastavte v ředitelně.

Všem Vám děkuji za pochopení, spolupráci a krásná léta, která jsem mohla prožít s Vámi a Vašimi dětmi  v naší mateřské škole.

Bc. Dana Josefína Benešová

Inzerát

Mateřská škola Fillova (Fillova 1084/11, Praha 4 – Krč) přijme od 8/2024 kvalifikovanou učitelku/učitele na plný úvazek.

Dále přijmeme 2 kuchařky/kuchaře na plný úvazek od 9/2024. Praxe v oboru vítána, není podmínkou.

Nabízíme vstřícný, spolupracující kolektiv, výbornou dopravní dostupnost (metro „C“ stanice Budějovická), příjemné prostředí.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání životopisu na náš e-mail:

ms-fillova@seznam.cz.

Více informací o školce najdete zde na našem webu: ms-fillova.cz

Rádi Vás přivítáme do našeho kolektivu.

vloženo 6.5.2024

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V případě dotazů nebo omlouvání dítěte volejte:

pevnou linku školky: 241 44 22 35 (6:30 - 17:00 h.)

nebo na služební mobil školky : 776 614 457 ( 6:30-17:00h.) i SMS

nebo ředitelku školky :  tel.: 774 614 458 ( pouze dotazy, ne omluvy)

e-mailová adresa školky : ms-fillova@seznam.cz ( ne omluvy)

Informace ke školnému

Předpis školného pro školní rok 2023/2024 ( od 1.9.2023 do 31.8.2024):   628,- Kč/ měsíc, polodenní docházka : 418,- Kč/ měsíc.

Od 1.9.2024 bude školné v částce:  1.300,- Kč/měsíc/dítě (tuto částku stanovil zřizovatel).

Číslo účtu MŠ: 2000849329/0800

Informace ke stravnému

děti 3-6 let = 990,- Kč/měsíc, polodenní docházka 770,- Kč/měsíc

děti 7 leté = 1.050,- Kč/měsíc, polodenní docházka 814,-Kč/měsíc*

Prosíme rodiče, aby si pro přeplatky za stravné psali (kdykoliv budete potřebovat) paní hospodářce na e-mail :  hubinová@centrum.cz, vždy uveďte jméno dítěte a školku. Děkujeme.

* od 1.2.2023 nová výše stravného - viz záložka jídelníček

slnko-300x281.jpg