Úvod > Aktuální informace

Dobrý den, vítáme Vás na webových stránkách MŠ Fillova.

Vážení rodiče, v době vánočních prázdnin má školka přerušený provoz - viz odkaz níže.  Vloženo 6.10.2021f

vánoce 2021.pdf

V případě dotazů nebo omlouvání dítěte volejte:

pevnou linku školky: 241 44 22 35 (6:30 - 17:00 h.)

nebo na služební mobil školky : 776 614 457 ( 6:30-17:00h.) i SMS

nebo ředitelku školky :  tel.: 774 614 458 ( pouze dotazy, ne omluvy)

e-mailová adresa školky : ms-fillova@seznam.cz ( ne omluvy)

Informace ke školnému

Předpis školného pro školní rok 2021/2022 ( od 1.9.2021 do 31.8.2022):   518,- Kč/ měsíc, polodenní docházka : 345,- Kč/ měsíc.

Informace ke stravnému

děti 3-6 let = 858,- Kč/měsíc

děti 7 leté = 924,- Kč/měsíc

Prosíme rodiče, aby si pro přeplatky za stravné psali (kdykoliv budete potřebovat) paní hospodářce na e-mail :  hubinová@centrum.cz, vždy uveďte jméno dítěte a školku. Děkujeme.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizace provozu naší MŠ od 1.9.2021

• Hygienické podmínky pro příjem dětí
  • Děti se netestují, nenosí roušky.
  • Přijímáme pouze zdravé děti ( bez teploty, rýmy , kašle…),pokud dítě trpí alergickou rýmou – je nutné potvrzení od lékaře.
  • rodiče jsou povinni hlásit každou změnu zdravotního stavu dítěte, popř. v rodině  a jsou plně zodpovědní za zdraví svého dítěte .
  • Po převlečení v šatně budou rodiče předávat dítě u dveří do třídy a nebudou do ní vstupovat.
  • Dítě si ihned důkladně umyje  ruce dezinfekčním mýdlem.
  • V prostorách školy a na zahradě roušku dítě nenosí, podmínkou však je, aby dítě  mělo roušku pro případ potřeby v uzavřeném sáčku v šatně.
  • Doporučujeme nenosit vlastní hračky .
  • Každé dítě si přinese 1 označenou lahvičku, z které bude během dne pít (doplníme).
  • Při vyzvedávání si rodiče zazvoní na příslušnou třídu a pro dítě si dojde ke dveřím třídy.
  • Pokud si rodič bude přát, aby jeho dítě nosilo po dobu přítomnosti v MŠ roušku, prosíme o dostatečný počet roušek.
  • V případě, že dítě bude v průběhu pobytu v MŠ vykazovat jakékoliv příznaky onemocnění, bude rodič povinen po vyzvání neprodleně dítě vyzvednout, do té doby bude dítě v izolaci.

Hygienické podmínky pro rodiče

• Při příchodu do školky musí mít rodiče  nasazený respirátor a to po celou dobu v prostorách školky.
  • Dodržujte, prosím, rozestupy v šatnách a na chodbě a používejte dezinfekci v mezidveří školky.
  • Doba příchodu  do MŠ je od 6:30 hodin do 8:30 hodin.
  • Prosíme, abyste se zbytečně nezdržovali v prostorách školky a školní zahrady.

• Hygienická opatření při provozu školy
  • Častější větrání tříd a šaten ( nejméně 1x za hodinu).
  • Zahradní toalety a umývárna bude dětem k dispozici pod dohledem učitelů, budou opatřeny jednorázovými ručníky a bude zde častější úklid a dezinfekce.
  • Třídy budou důkladně čištěny několikrát denně – dezinfekce povrchů předmětů (hračky, kliky, světla, zábradlí, zvonky, WC, umyvadla…), děti budou používat látkové ručníky a desinfekční mýdla, koše budou průběžně vynášeny, nejméně 1x denně.
  • Stravování : školní jídelna bude v provozu za zvýšených hygienických podmínek.
  • Jídlo připravují na stolky pouze kuchařky a to včetně příborů, sklenic a hrnků, děti samy na jídlo a nádobí nesahají, přídavky vydávají kuchařky.
  • Při přípravě jídel a při vydávání se budou dodržovat zvýšená hygienická pravidla.

--------------------------------------------------

sluníčko.jpg

ŘÍJEN

6.10. -  Drakiáda : sraz (pro zájemce ze všech tříd )v 16:00 hodin na Pankrácké pláni u restaurace "Kafé na půl cesty" nebo s rodiči u školky cca 15:30 hodin ( provoz školky do 17:00 hodin pro děti, které se akce nezúčastní, je nepřerušen).

7.10. - setkání členů Spolku rodičů při MŠ Fillova od 16:00 hodin ve třídě Borůvka.

13.10. - Výlet do Kunratického lesa - Tř. Borůvky

22.10 - Trable s příšerou - Jahůdky a Sluníčka od 9:15

Rosničky a Borůvky od 10:15

Kroužky  pro školní rok 2021/2022 :

Angličtina : Út+ Čt od 15:00 - 15:30 h. (první skupina)

od 15:30 - 16:00 h. ( druhá skupina)

Zařazení dětí do skupin je na hlavní nástěnce v chodbě školky.

První lekce začíná 12.10.

Sportovní kroužek : Pondělí od 15:00 - 15:45 h.

První hodina začíná 4.10.

Tanečky : Středa 15:00 - 15:45 h.

První hodina začíná 6.10.

Výtvarný kroužek: Pondělí 13:15 - 14:00h.

První hodina začíná 4.10.

Keramika: Středa  13:00 - 14:00h.

První hodina začíná 6.10.

Fotbal: Čtvrtek 13:00 - 13:45 h. v ZŠ Poláčkova

První hodina začíná 7.10.